Підрозділи

КНП "Центральна міська лікарня" Кропивницької міської ради"

Illustration

КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНАЛАБОРАТОРІЯ

КНП «Центральна міська лікарня» Кропивницької міської ради»

До відділення
Illustration

РЕНТГЕНОЛОГІЧНЕВІДДІЛЕННЯ

КНП «Центральна міська лікарня» Кропивницької міської ради»

До відділення
Illustration

РЕАБІЛІТАЦІЙНЕВІДДІЛЕННЯ

КНП «Центральна міська лікарня» Кропивницької міської ради»

До відділення
Illustration

КАРДІОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

КНП «Центральна міська лікарня» Кропивницької міської ради»

До відділенНЯ
Illustration

ІНФЕКЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ

КНП «Центральна міська лікарня» Кропивницької міської ради»

До відділенНЯ

Клінічно-діагностична лабораторія

Клінічно-діагностична лабораторія є структурним підрозділом Комунально некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня» Кропивницької міської ради.
В лабораторії працюють висококваліфіковані спеціалісти, здійснюється великий спектр досліджень, так як в своєму складі маємо клінічні та біохімічні відділи, бактеріологічний відділ та експрес лабораторію.
Адміністрація закладу активно сприяє розвитку лабораторії, максимально охоплюючи всі напрями сучасної медицини, систематично оновлюється лабораторне обладнання та забезпечується якісними тест-системами, контрольними матеріалами завдяки чому ми можемо отримати якісні і максимально інформативні дані за мінімальний термін.
Мешканці міста та області під час перебування у нашому закладі отримують висококваліфіковане лабораторне обстеження, що є важливою складовою ефективного лікування та подальшого одужання.

 • Більше інформації


Кардіологічне відділення

Історія створення кардіологічного відділення бере свій початок з 29.03.1980 року, коли на базі третьої міської лікарні було створено кардіологічне відділення на 60 ліжок з палатами інтенсивної терапії на 6 ліжок.

У нашому відділенні надають допомогу 3 лікаря-кардіолога, більшість з них мають вищу кваліфікаційну категорію, 12 медичних сестер та 8 молодших медичних сестер. Наші спеціалісти постійно підвищують свою кваліфікацію, проходять курси професійного удосконалення, відвідують наукові конференції.

Обстеження та лікування хворих проводиться згідно протоколів надання медичної допомоги дорослому населенню.

Для діагностики захворювань серцево-судинної системи використовують наступні інструментальні методи: електрокардіограма в 12 відведеннях; УЗД серця; добове моніторування ЕКГ; добове моніторування артеріального тиску; велоергометрію; комп’ютерна томографічна коронарографія з внутрішньовенним контрастуванням; УЗД органів черевної порожнини; УЗД щитовидної залози; УЗД судин шиї та голови; комп’ютерна томографія органів грудної клітини та органів черевної порожнини з внутрішньовенним контрастуванням.

 • Більше інформації

  Відділення забезпечує:
  - надання доступної та якісної спеціалізованої медичної допомоги хворим міста та області із серцево-судинними патологіями;
  - розробку та впровадження в роботу сучасних методів профілактики, діагностики та лікування серцево-судинних захворювань;
  - зниження захворюваності, смертності та інвалідності населення області внаслідок серцево-судинної патології;
  - проведення аналізу і експертної оцінки діагностики та лікування відповідно до клінічних протоколів;
  - цілодобове (24/7) надання ургентної допомоги при невідкладних станах (неускладнені гіпертонічні кризи, порушення ритму, декомпенсація серцевої діяльності).

  До кардіологічного відділення госпіталізуються пацієнти з:
  - ішемічною хворобою серця;
  - вродженими та набутими вадами серця;
  - порушеннями ритму та провідності;
  - запальними захворюваннями міокарду;
  - гіпертонічною хворобою та симптоматичною АГ;
  - запальними захворюваннями ендокарду;
  - серцевою недостатністю.

  Адміністрація закладу постійно покращує технічне обладнання та умови перебування пацієнтів у структурних підрозділах. В 2023 році проведено капітальний ремонт в одній з палат відділення, також проведено поточний ремонт в кімнаті гігієни, замінені всі ліжка та приліжкові тумбочки.

  Наші висококваліфіковані фахівці надають компетентні поради щодо корекції способу життя, факторів ризику серцево-судинних хвороб, харчування, що безумовно допомагає зберігати здоров’я та працездатність наших пацієнтів. Головним та пріоритетним нашим завданням, не дивлячись на час стандартизації, залишається індивідуальний та комплексний підхід до кожного пацієнта. У відділенні кардіології панує атмосфера доброзичливості та чуйності, що безумовно, є додатковим фактором одужання пацієнтів.

Рентгенологічне відділення

КНП «ЦМЛ КМР» включає в себе стаціонар №1 (вул. Святослава Хороброго, 3а), стаціонар №2 (вул. Архітектора Паученка, 45/35), поліклініку (вул. Кропивницького, 22) та відділення стоматологічної допомоги дорослим (вул. Шевченка, 36). 
За вищевказаними адресами працюють рентгенологічні кабінети, в яких можна пройти поліпозиційні дослідження органів грудної клітки, органів черевної порожнини, нирок, кістково-суглобової системи, хребта, приносових пазух та шлунково-кишкового тракту, а також внутрішньоротову рентгенограму зуба. Рентгенологічне відділення надає послуги за електронними направленнями безкоштовно. Маємо спектр платних послуг.
Доступні послуги цифрової рентгенографії для проходження профілактичних оглядів. 
В нашій лікарні ви без проблем зможете провести якісні рентгенологічні та ультразвукові дослідження зазначеної зони, а також отримати опис лікаря-рентгенолога та заключення лікаря-УЗД відповідно. 

 • Більше інформації

  До складу рентгенологічного відділення поліклініки входять рентгенологічні кабінети та кабінет УЗД.
  Графік роботи поліклініки (вул. Кропивницького, 22):– Рентгенологічний кабінет (714 кабінет) – Пн-Пт. 8:00 – 12:00, 12:30 – 16:00.– Рентгенологічний кабінет (715 кабінет) – Пн-Пт. 8:00 – 12:00, 12:30 – 16:00.– Кабінет УЗД (709 кабінет) – Пн-Пт. 8:30 – 12:00.
  Запис на рентгенологічні обстеження проводить стіл-реєстрації на 7 поверсі. На ультразвукове добстеження – реєстратура на першому поверсі поліклініки. Всі рентгенологічні дослідження проводяться тільки за клінічними показаннями та при наявності обгрунтованого направлення (згідно наказу МОЗ України № 166, від 03.10.2008р.)!!!
  До складу рентгенологічного відділення входить кабінет СКТ, за адресою: вул. Святослава Хороброго, 3а. Запис на обстеження, СКТ будь-якої однієї зони без внутрішньовенного підсилення, можна здійснити особисто, при звернені до кабінету або за номером телефону:
  +380660964744
  Рентген-кабінет відділення стоматологічної допомоги дорослим, за адресою: вул.Шевченко, 36, працює - Пн-Пт – 08:00- 13:30, 14:00-19:30. Сб - 08:00- 13:00.
  У відділенні працюють висококваліфіковані лікарі, які мають значний стаж в рентгенології та ультразвуковій діагностиці, більшість лікарів мають вищу кваліфікаційну категорію. Адміністрація закладу наполегливо покращує обладнання рентгенологічного відділення, тому лікарня забезпечена сучасним обладнанням в сфері рентгенології та УЗД.
  Будемо з нетерпінням чекати на вас у нашому КНП «ЦМЛ КМР».

Реабілітаційне відділення

Враховуючи розвиток медичної реабілітації на державному рівні та потребу в цьому виді медичної допомоги, з грудня 2022 року в КНП «Центральна міська лікарня» Кропивницької міської ради» відкрито реабілітаційне відділення.

В нашому відділенні надається реабілітаційна допомога за наступними напрямками:

- опорно-рухова реабілітація;

- неврологічна реабілітація (стани після інсультів, уражень нервової системи нетравматичного походження та стани після хірургічних втручань);

- реабілітація післятравматичних станів на тлі травматичного ушкодження кінцівок, головного та спинного мозку;

- кардіо-респіраторна реабілітація після інфаркту міокарду, операцій на серці.

До послуг пацієнтів – зручні палати, обладнані функціональними ліжками. У складі відділення функціонують два зали для занять з фізичної терапії, кабінет з ерготерапії, які оснащені сучасними електро- та механо-тренажерами, приладами та обладнаннями для відновлення мобільності, ходи та адаптації пацієнта до суспільного життя. Наявні кабінети психолога та логопеда.

 • Більше інформації

  У реабілітаційному відділенні працює декілька мультидисциплінарних реабілітаційних команд, до складу яких входять лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевтів, ерготерапевти, психологи, логопеди, психіатр, невропатололги, ортопед-травматолог, кардіолог, асистенти фізичних терапевтів та ерготерапевтів, медичні сестри з реабілітації.

  Основним девізом нашого відділення є «VIVERE ЕST MILITARE» - ЖИТИ- ЗНАЧИТЬ БОРОТИСЯ!!! А фахівці нашого відділення самовіддано кожного дня роблять все необхідне для того, щоб боротьба за повноцінне життя наших пацієнтів була максимально результативною та ефективною.

Інфекційне відділення

Інфекційне відділення інтенсивної терапії є структурним підрозділом КНП «ЦМЛ КМР».
Відділення розраховане на 6 ліжок (3 дитячих і 3 дорослих), яке на протязі багатьох років забезпечує цілодобове надання якісної медичної допомоги хворим міста та області з тяжким перебігом пневмоній, ботулізму, кашлюка, лептоспірозу, сальмонельозу, вірусних енцефалітів, менінгоенцефалітів, токсоплазмозів, хронічних вірусних гепатитів, харчових токсикоінфекцій, гострих токсико-ексикозів, інфекційно-токсичного шоку, ТГРВІ, а також хворим з CoV-2019 з важким перебігом, що супроводжується дихальною недостатністю.  

 • Більше інформації

  Відділення має доступ до постійної централізованої подачі кисню хворим, які його потребують, та обладнано найсучаснішою апаратурою експертного класу (апаратами ШВЛ, поліфункціональними моніторами пацієнта, дефібриляторами, УЗД апаратом, електрокардіографом, газоаналізатором, палатним рентген-апаратом), згідно табелю оснащення, що значно покращує роботу медичного персоналу по лікуванню хворих.
  Очолює відділення лікар-анестезіолог вищої категорії Тетяна Рибальченко, загальний стаж роботи за фахом 19 років.

Made with